Choď na obsah Choď na menu
 


Feedback Stream

12. 5. 2011

 

Obrázok

 

 

Trenčiansky FeedBack Stream mimochodom jedna z mála kapiel, ktoré hrajú v pyžamách vznikol ako prirodzený produkt troch (dvoch) ľudí s chuťou hrať, avšak nebolo s kým. Zrodil sa úžasný nápad ala "tak si poďme aspoň zahrať na Gympelrock nejaké covere". Tak teda nacvičili nejaké tie veci a postupne sa vynárali pri jamoch na povrch aj nejaké tie úryvky vlastnej tvorby. "Masters" a "Elis" bol už vtedy na svete z Janovej osobnej -DrunkeN LoverS BlueS- kolekcie a pribúdali náznaky "H-angry" (vtedy ešte Angry Bullvrchol) a "That Gray". Deň, alebo dva pred koncertom sa na skúške s karmou hada v posteli splodil raz naraz "Cedris" (vtedy len Cé Dis) nakomplet, neskôr už len s obmenou tzv. príliš alternatívneho začiatku. Takisto sa uzavrela finálna podoba "That Gray" a načali sme "Foliage" (predtým In Sulin). S týmto nábojom vecí začali škrtať veci na koncert a nakoniec sa ich novým veciam ušlo miesto i na koncerte. Nič moc.

Po koncerte začali myslieť veci trochu vážnejšie a tak si kúpili vlastné nástroje (viď ich arzenál na starých fotkách) ktoré aj nejako zneli a zháňali skúšobňu. Nič nevybavili a tak zostali v garáži s tým, že ju aspoň poľudštili. V novom obývačkovom prostredí im to robilo dobre a tak vznikali nové veci ovplyvnené ich výletmi k brehom Váhu a do Spišskej Novej Vsi. Z romantického riffu "What does it mean?" vznikla celá romantická skladba s názvom "Fake Gold". Za existenciu našej zatiaľ jedinej slovenskej skladby vďačíme výletu na Wimbach s dievčatkom v menčestrákových šatičkách vínovej farby. Po ceste na ďalšie stanovište s krvou v žilách aj očiach zaznelo ono "činžáky to je moja láska" plus nejaké tie verše k tomu. No a dorobil sa "Foliage".

Z nápadu "a šak poďme do štúdia" sa stala zábavka na polku leta. A tak cvičili čo to dalo. Moc to síce nepomohlo, ale nahrali to. Zmena sa vyskytla iba v tom, že namiesto "That Gray", ktorú cvičili, nahrali nenacvičený "Masters". Takisto sa v tomto období zhudobnili totie činžáky aneb "Sinking Nettle Vibrations" (predtým B.O.F - Block Of Flats). Počas nahrávania sa samovoľne splodila "So But Semolina Smock" a na koniec nahrávky pribudla ďalšia Janova skladba z dávnych čias, ktorú sme z fleku pomenovali "In The Fridge".

Frustrovaný z nahrávania sa začali liečiť hraním iba ako takým a vznikli "Kick Me In My Head", "Greed" a opäť staršia Janova vec "And Everyone Is Use To Use". Začali hrať aj nejaké tie koncerty a pribudla Bobova "Salt My Food" ovplyvnená morskou vodou vo vani.

Zostava sa nemení a FEEDBACK STREAM hrajú na výhode. Avšak v organizačných veciach pribrali do partie manažéra Drozďa.

---

Prevalil sa nový rok a už v nových ponožkách (lepších, krajších a teplejších ako majú v Amerike), sa rozhodli zatúlať sa do nášho hlavného mesta. Nič moc lebo v Pétržke bol zhodou náhod tiež grunge koncert tak si aspoň nemuseli rozpúštať vrkoče. Potom si spravili medzinárodný vajlet do Čiech a tam bolo výtečne. Ako manažérka vystúpila z auta Mila. A to neni všetko. Peťo (aneb Mr. Blister) sa prilepil na mikrofón a za bicie sa primrvil Peťo Vé (aneb Vinčenzo). Bolo super a zoznámili sa s úžasnou to partičkou ľudí v nádhernom prostredí rozprávkového domu Ištváňa a Magdy (Woodhome). Dobre sa najedli a napili a potom zase najedli a so slzou v oku a povysávaným v hlave sme sa vrátili do reality. Bobo(r) sa zdekoval do Liverpoolu a medzitým sa mixujú nové veci. Ako prvá sa doklepla malebná "That Gray" o xxx. Hneď po nej sa podarila ich pravdepodobne najväčšia hitofka (jak by Riško povedal) "Salt My Food". "Greed" neposlúcha a stále znie divne. Medzi tým sa rozpútava prudká úvaha o použití elektro bicích.

bandzone.cz/feedbackstreamsk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.