Choď na obsah Choď na menu
 


Nový album Kurta Cobaina vyjde toto leto v súvislosti s dokumentom Montage of Heck

 

kurt-cobain-new-album-640x426.jpg

 

Vyzerá to, že onedlho budeme počúvať zbrusu nový Kurtov album a nemalú zásluhu má na tom režisér dokumentárneho filmu "Montage of Heck" Btrett Morgen, ktorému to vykĺzlo behom interview s Bedfordom a Bowerym v zákulisí natáčania. Morgen si prehral vyše 200 hodín unikátnych a málo alebo nikdy počutých a neuverejnených Kurtových nahrávok.

"Chystáme sa toto leto vydať jedinečný album" vysvetlil Morgen pred tým ako sa zmienil o tom, že album bude mať tak trochu intímny nádych. "Bude to ako keby ste si vyšli von s Kurtom počas jedného slnečného dňa v Olympii, kde sa často poflakoval. Určite to ľudí dosť prekvapí." dodal.

Aby sme v tom mali jasno Morgen potvrdil, že: "Nebude to album Nirvany. Bude to iba Kurt a vy budete počut veci, ktoré by ste od neho nečakali." Žiadne iné detaliy vrátane dátumu vydania neboli odhalené. Celé interview v angličtine si môžete prečítať tuto: http://bedfordandbowery.com/2015/05/kurt-cobain-album-coming-this-summer-reveals-montage-of-heck-director/

Takisto si môžte pozrieť video z produkcie HBO, v ktorom Courtney Love rozpráva o svojom manželstve s Kurtom, kde prezradila, že keby mala viac času určite by chcela mať s Kurtom viac detí. Bolo to v diskusii kde rozoberala ako veľmi bolo manželstvo pre nich dvoch dôležité.

http://www.rollingstone.com/movies/videos/watch-courtney-love-talk-cobain-marriage-in-montage-of-heck-clip-20150501